Головна Свято У Бишкові на Жовківщині святкували День села

У Бишкові на Жовківщині святкували День села

313
0

День народження села — на уродини України!

День Незалежності та свято села у Бишкові розпочалися Молебнем в сквері «Небесної Сотні» біля фігури Матінки Божої, які відправив отець Іван Галишич. Гімн України пролунав, відкриваючи урочисту частину свята, де хвилиною мовчання громада села вшанувала пам’ять про загиблих героїв на сході України. На сцені три прекрасні дівчини, — Українка, Бишківчанка та Полуниця. Вони прославляють рідне село, що споконвіку ви-рощує полуницю, та возвеличують у віршах незалежну, суверенну державу — Україну. Линуть дзвінкі голоси вихованців дитячого дошкільного закладу. Учасники народного вокального ансамблю «Бишківчанка» виконують пісні «До сина», «Слава нашому Бандері».

Вихідці з Бишкова — родина Тийко, вихованці Рудківської музичної школи, заполонили увагу запальними танцями. Сільський голова Наталія Бейзик привітала односельчан з Днем Незалежності та відмітила в певних номінаціях, а саме: «Кращий двір», «Гордість освіти, медицини, культури», «Богиня пера», «Краща вишиванка», «Тато-ювелір», «Дружна родина», «Золоте весілля» та багато інших, жителів села, які належним чином заслужили нагороди. Юні скрипальки Христина та Яна Савки, які вже демонстрували свої виступи закордоном, були нагороджені цінними подарунками, як і всі номінанти, що взяли участь у святі.

Від     районної      ради     було      нагороджено народні вокальні ансамблі «Бишківчанка» та «Жовківчанка». На сцені — футбольна команда села з кубками переможців, яку очолює Анатолій Ключко.

Отець Іван Галишич посвятив дари природи та наїдки в куренях, що приготували справжні господині.

Депутат Жовківської районної ради Олег Бейзик привітав громаду з Днем Незалежності та святом села, бажаючи родинного затишку та миру.

Гумористичні інсценізації «Ворожка», «Зцілення від алкоголізму», «Хобі всього життя», «Повернення з пологового будинку» представили учасники «Бишківчанки». Для дітей працювали атракціони.

Завершилося дійство розіграшем лотереї, яку фінансували спонсори-підприємці, що працюють на території Бишківської сільради.

Ще довго лунали голоси щасливих бишківчан, а під звуки вокально-інструментального ансамблю під зоряним небом танцювали діти та дорослі, горді тим, що вони — громадяни незалежної суверенної України.

Любов ЗЕЛЕНА