Головна Свято У Львові відбувся Доброчинний різдвяний ярмарок

У Львові відбувся Доброчинний різдвяний ярмарок

399
0

Благодійний різдвяний ярмарок за участі маленьких жовківчан

Під почесним патронатом архієпископа Мечислава Мокшицького 30 листопада у приміщенні Львівської Митрополичої Курії відбувся VIII Доброчинний різдвяний ярмарок.

Із вітальним словом до присутніх звернулися співорганізатори
Генеральний консул РП у Львові Еліза Дзвонкєвіч, Посол польського Сейму Казімєж Ґолоюх, Ірина Галамай, президент Благодійного Фонду «Даймо надію», що опікується важкохворими дітьми та супроводжує їхні родини — матеріально, духовно та психологічно.

До участі у XVII Доброчинному різдвяному ярмарку «Даймо надію» долучилися численні громадські організації та релігійні спільноти, зокрема й Школа сестер Домініканок, що у Жовкві. На благодійному заході можна було придбати речі різдвяного декору, зроблені власноруч, солодощі, До речі, учні суботньої школи ретельно готувалися до нього: напередодні діти разом із сестрами-домініканками виготовляли ялинкові прикраси, різдвяні віночки, пекли різноманітні солодощі. Діти дуже старалися, адже гроші, виручені від продажу на ярмарку, згодом передадуть для придбання реабілітаційного обладнання.

Окрім того, цього дня відбулися лотерея, майстер-класи та забави для дітей, а на подвір’ї курії можна було поласувати гарячими ковбасками. Ярмарок прикрасила малеча своїми співами.