Головна Свято У Туринці відзначили 28-у річницю Незалежності України

У Туринці відзначили 28-у річницю Незалежності України

685
0

ТУРИНКА-ФЕСТ

25 серпня у Туринці відзначили 28-у річницю Незалежності України. Урочисті заходи розпочались із святкової Служби Божої у храмі. По завершенню усі туринчани процесійно вирушили до могили борцям за волю України, де відбулися панахида та освячення герба села Туринки. Зі словами-привітаннями звернулися духовний наставник села отець Михайло та директор школи М. Висоцька.

У другій половині дня на площі біля сільської ради відбувся святковий концерт. Привітати туринчан та гостей села завітали депутат районної ради, начальник відділу освіти Жовківської РДА Михайло Коваль та в. о. начальника відділу культури і туризму Жовківської РДА Христина Лагоцька-Перегон.

Незабутню атмосферу свята та гарного настрою створили різножанрові номери місцевих талантів, веселі конкурси, безпрограшна лотерея. Також на святі були вже традиційні туринецькі курені, де односельчани та гості могли дуже смачно почастуватись під гарну українську музику.

Завершенням свята стали масові гуляння під відкритим небом під запальні українські пісні місцевого гурту «Перелаз». Свято закінчувалось, та люди не хотіли розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного,  хто завітав цієї погожої днини в Туринку.

За фінансову підтримку в організації свята щиро вдячні ТОВ “Захід-Агро МХП”, а саме Ю. Думичу,  ПП «Захід-Тур» (І. Чернику) та ТзОВ  «Туринка» (Я.Великий). Дякуємо сільському голові села О. Пугачу за сприяння, директору НД с. Туринки Р. Висоцькому — за організацію, жителям і гостям села — за активну участь у святкуванні. Бажаємо громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села. Слава Україні!

Мар’яна Слука,

педагог-організатор Туринківської ЗОШ