Головна Спорт В Жовкві відбувся ідкритий чемпіонат Львівської області з велосипедного спорту

В Жовкві відбувся ідкритий чемпіонат Львівської області з велосипедного спорту

212
0

Вшановуючи славетного земляка

Упродовж останнього дня літа та першого осені в Жовкві відбулися велосипедні перегони — 18-й Відкритий чемпіонат Львівської області з велосипедного спорту на шосе пам’яті заслуженого тренера України, майстра спорту Збігнєва Керницького  для 12-ти вікових груп спортсменів та аматорів.

132 велосипедистів розіграли призові місця: першого дня — в індивідуальній гонці на час та дистанцію 10 км, другого — у групових гонках на дистанції 5 та 55 км. У  традиційних велосипедних змаганнях брали участь спортсмени та аматори спорту з Дрогобича, Луцька, Жовкви, Миколаєва, Львова, Червонограда, Сокаля, Закарпатської області, с. Солонки, с. Жирівки та з польського міста Хрубешув. Учасниками гонок були й чемпіон Світу та Європи 2017 р., майстер спорту міжнародного класу Олег Канака та багато відомих в світі та Україні видатних спортсменів-велосипедистів.

Родина Керницьких висловлює щиру подяку Львівській обласній федерації велосипедного спорту, Жовківській райдержадміністрації (Любов Дунець), Жовківській районній раді (Роман Горбань), Жовківській міській раді (Петро Вихопень), управлінню фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації (Роман Хім’як), директору Крехівської НСШ (Володимир Крук), службам Національної поліції та медицини, усім спонсорам та меценатам, зокрема страховій компанії “PZU-Україна” (Аліна Бойчук), суддям та волонтерам змагань, приватним підприємцям Віталію та Михайлу Перетяткам,  які щороку активно підтримують змагання і нагородами для молодих спортсменів, і участю у велосипедних змаганнях.

Дуже приємно, що під час відкриття та нагородження переможців та призерів змагань були: перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець, голова Жовківської районної ради Роман Горбань, бронзова призерка Олімпійських ігор в Пекіні та учасниця Олімпійських ігор у Лондоні, жовківчанка Леся Калітовська, голова федерації велосипедного спорту Львівщини  Юрій Муравецький, головний суддя змагань, суддя національної категорії  Володимир Набойщіков. До речі, першими змаганнями для Лесі Калітовської власне і були колись ці змагання, що розпочали її спортивну кар’єру.

Срібним призером у своїй віковій групі став жовківчанин Андрій Ганзін, який сьогодні навчається в Львівському училищі фізичної культури. Також срібло у своїй віковій групі виборов вихованець Збігнєва Керницького Андрій Калічинський.  Ці змагання є певною кар’єрною сходинкою для кожного з юних спортсменів-учасників, що в майбутньому прославлятимуть Жовкву та Україну.

Сектор молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації