Головна Свято Жовківчани побували у Станиці-Луганській напередодні Дня Незалежності

Жовківчани побували у Станиці-Луганській напередодні Дня Незалежності

461
0

День Незалежності на сході України

Уже стало доброю традицією, що напередодні Дня Незалежності численна делегація з Львівщини на чолі з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним та у складі депутатів, керівників районів області, представників Львівської ОДА, громадськості та волонтерів  вирушає на схід України. У такому складі зустрічає державне свято з військовими та місцевими жителями на Луганщині.

Цьогоріч із нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України в межах реалізації проекту «Схід і Захід разом» на сході нашої держави побував голова Жовківської районної ради Роман Горбань із представниками Жовківщини та разом із народним чоловічим квінтетом «Срібні дзвони».

Перебуваючи на Білокуракинщині, жовківчани разом із керівництвом району —  в.о голови Білокуракинської райдержадміністрації Сергієм Щебетенком, заступником голови райдержадміністрації Наталією Вервейко, екс-головою райдержадміністрації Сергієм Іванюченком — взяли участь в офіційних святкових заходах, зокрема привітали з національним святом мешканців села Дем’янівки, а вже наступного дня, в День Незалежності України, відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченка.

Жовківчани побували й у Станиці-Луганській, де поклали квіти на місцях загибелі воїнів з Львівщини — Андрія Білика, Ігора Добровольського, Михайла Кварцяни, а також уродженця Жовківщини Тараса Дороша (на світлині внизу).

Особливою та теплою була зустріч із військовиками в одній із військових частин Луганщини, де, до речі, більшість із них з Жовківського району.

Варто сказати, що вже вшосте від початку російсько-української війни делегація з Львівщини разом із Луганщиною піднімає Державний прапор. Ми всі віримо і знаємо, що настане той день, коли українські військові пройдуть маршем площами звільнених Луганська та Донецька.

Зоряна МИКИТЮК