Головна Освіта Першого вересня за парти шкіл Жовківщини сіло 12,5 тисяч учнів

Першого вересня за парти шкіл Жовківщини сіло 12,5 тисяч учнів

150
0

Доброю новиною є збільшення кількості учнів за останні п’ять років. Лише за два останні роки  школярів у районі стало більше на 901 дитину. Наповнюваність навчальних класів перевищуватиме аналогічні показники восьми  попередніх років.

У 65 загальноосвітніх школах (включаючи навчально-виховні комплекси: Рава-Руський ліцей, Рава-Руську школу-гімназію, Глинську школу-садок, Рава-Руський (з двома філіями) опорний навчальний заклад, Дублянський опорний навчальний заклад (одна філія),  дві призупинені початкові школи) функціонуватиме 692 класи, в яких навчатиметься 12501 учень (в 2018-2019 навчальному році було 674 класи,  12012 учнів).

В одній ЗОШ І-ІІІ ст., дев’ятьох ЗОШ І-ІІ ст., дев’ятьох початкових школах і трьох філіях  навчання буде організоване в групах за індивідуальною формою через наповнюваність, що складає менше, як 5 учнів на клас. За індивідуальною формою навчання там навчатимуться 144 учні 1-9 класів.

Для  35 хворих дітей навчання здійснюватиметься в домашніх умовах індивідуально за відповідними навчальними планами,  22 — навчатимуться в 1-му і 4-му класах інтенсивної педагогічної корекції і 18 — у спеціалізованих класах для дітей з важкими вадами мовлення Рава-Руського ліцею. У 20 школах для 25 учнів буде організовано роботу 24 інклюзивних класів.

Рішеннями сесії районної ради Рава-Руську спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ст. реорганізовано в Рава-Руський ліцей,  Дублянську ЗОШ І-ІІІ ст. — в опорний заклад (одна філія), Малопідлісківську початкову школу переведено у філію Дублянського ОНЗ та створено опорний навчальний заклад на базі Куликівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Усі учні в загальноосвітніх  школах району навчатимуться в одну зміну.

Із 1 вересня при 28 загальноосвітніх школах району для учнів початкових класів буде організовано роботу 35 груп  продовженого дня.