Головна Свято Учні Дрогобицької ліцею приєдналися до онлайн-відеомосту з Володимиром Зеленським

Учні Дрогобицької ліцею приєдналися до онлайн-відеомосту з Володимиром Зеленським

202
0

У День захисту дітей учні Дрогобицького ліцею стали учасниками відеомосту з Президентом України Володимиром Зеленським.

У зустрічі взяли участь їхні ровесники з Київщини, Харківщини, Полтавщини та інших областей України, які на сьогодні знайшли тимчасовий прихисток у навчальному закладі. Також приєдналися українські діти, які тимчасово перебувають у Республіці Польща.

Володимир Зеленський привітав їх із Днем захисту дітей і наголосив, що для нього особисто великим святом буде день повернення всіх дітей на батьківщину.

«Ми зробимо все, щоб усіх вас повернути. Повернути всіх вас дітьми, а не дорослими, тобто найближчим часом. Для нас дуже важливо, щоб ви будували нашу країну й наше майбутнє, бо ви і є наше прекрасне майбутнє, заради якого ми всі сьогодні воюємо. Тому зробимо все, щоб повернути вас максимально швидко, але хочу, щоб ми повернули вас у безпечну Україну», – наголосив він.

Глава держави також зазначив, що вдячний Польщі та її народу за забезпечення гарних умов для українських дітей, котрі нині перебувають у цій країні.

Під час спілкування з учнями Дрогобицького ліцею Володимир Зеленський зауважив, що радий нагоді поспілкуватися з розумними дітьми, котрі ставлять серйозні запитання. Зокрема, у Президента цікавилися гарантуванням безпеки України після закінчення війни, участю молоді у відбудові нашої країни, перспективами відновлення повноцінного навчального процесу.

Як розповіли у Дрогобицькому ліцеї, спілкування з очільником держави вийшло невимушеним і цікавим. Було чимало питань на найрізноманітніші теми від учнів.

«Щиро сподіваємось, що матимемо нагоду ще не раз поспілкуватись з паном Президентом, а завдячуючи нашим непереможним ЗСУ – і побачитись найближчим часом. Слава Україні та нашим героям!», – зазначили у ліцеї.

Додамо, що відеоміст відбувся під час засідання Ради з питань, пов’язаних із життям та безпекою дітей у воєнний та післявоєнний час, яку очолює керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак.

Фото: Офіс Президента, Дрогобицький ліцей