Головна Свято В Кунинську школу до дітей завітав Святий Миколай

В Кунинську школу до дітей завітав Святий Миколай

590
0

ЙДЕ ДО ДІТЕЙ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

Є у нас своя родина,

Є верба, і є калина,

Пісня, мова солов’їна —

Все це наша Україна.

Країна моя на звичаї багата,

А ми, українці, їх мусимо знати.

Як народ наш зимував

Й зимові свята шанував.

Саме такими словами розпочалося найулюбленіше свято, яке з нетерпінням чекали всі діти Кунинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів — день Святого Миколая, який завітав в Україну з першим снігом і заметілями.

Учителі школи Наталія Вахула, Оксана Марцін та Світлана Хміляр доклали всіх зусиль, щоб це свято справді стало казковим і незабутнім, щоб до кожного школяра прийшло справжнє диво. Щира подяка всім, хто приєднався до його проведення, зокрема батькам — за яскраві казкові костюми. Найщиріші побажання нашим маленьким артистам, без яких не відбулося б це свято.

Першими на лісовій галявині, яка задрімала в зимовому сні, закружляли у веселому таночку по-казковому чарівні легесенькі сніжинки. Його виконали учениці другого класу. Їм на зміну поспішили маленькі помічниці Чудотворця Миколая — ясненькі Зіроньки (учениці четвертого класу), щоб розпитати дітей, що відомо їм про Святого і чому по всьому світу про нього лине слава.

Наступна сцена — поява Ангелят (Ольга Різничок та Лілія Ціп), які сповіщають, що коли Миколай мандрував лісами, полями і сів відпочити, хтось у нього поцупив торбинку з подарунками. І тепер він не може прийти до дітей, доки не знайде її. Допомогти Святому вирішили діти: Хлопчик Олег Безстрашніков та Дівчинка Анна Бобик. Проте хитра Баба-Яга (Олександра Вовчок) та її помічники – Чортенята стають на заваді. Але на допомогу прибігли Сорока, Зайчик, Білочка, Вовк і Ведмідь, ролі яких виконували учні першого класу. А Баба Віхола (четвертокласниця Марія Пирсько) простелила дітям дорогу до дванадцятьох місяців, які
змогли відшукати гостинці Святого Миколая.

Завершували свято учні другого класу, які підготували вірші, пісеньки, колядки, бажали дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не  сваритися, обіцяли добре навчатися, шанувати рідне слово, рідну українську мову. Тому під голосні звуки дзвіночків і спів Ангелів поспішив до дітей Чудотворець Миколай. За активну участь у святі учні отримали солодощі, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість і вдячність «Захід-Агро МХП» за надані подарунки.

Щирими вітаннями обдарував Святий усіх присутніх, привітав із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим, побажав здоров’я, щастя, радості, спокою і миру.

Ще довго лунала пісня «Ой хто, хто Миколая любить», колядки, веселий сміх щасливих дітей.

Світлана ХМІЛЯР, учитель української мови і літератури