Головна Свято У Народному домі с. Добросина відбулось свято «Шлях, що осяяла зоря»

У Народному домі с. Добросина відбулось свято «Шлях, що осяяла зоря»

402
0

Прийшла на нашу землю зимонька-зима, гартована морозами, закурена завірюхами, принісши зі собою давні та незабутні свята.

Святкова тиша

Земля в святій молитві жде Зорі.

Уже Різдво

Свято любові, умиротворення душі, — такими віршованими рядками ведучі Наталія Кузнєцова та Марія Романець розпочали свято «Шлях, що осяяла зоря» у Народному домі с. Добросина.

…Зима. Навколо біліють сніги. Морози, ніби пензлями розмалювали вікна (імпровізованої сільської хатини), дерева обсипані інеєм і обліплені снігом. Нерухомі, білі, немов кришталеві, стоять вони, як у казці, і сяють самоцвітами  на сцені Народного дому. Традиційні дійові персонажі – господарі Андрій Шабаранський зі сином Богданом та Світлана Цюпка з донькою Марією. Діти четвертого класу завітали до них зі сучасним, надзвичайно цікавим вертепним дійством, колядками та щедрівками.

Продовжили свято давні колядки – «Родинна коляда», «Уже Різдво Христове», «В Вифлеємі тайна», «Добрий вечір тобі, пане господарю» у виконанні церковного хору під керівництвом регента М. Баб’яка. Доповненням стали пісні «Я візьму тебе на руки» та «Полями України ішла Божа Мати» у виконанні дівчат 8-Б класу (музичний керівник Ольга Гель).

— З давніх-давен у нас на Україні словом і ділом, — підкреслила класний керівник 4-го класу Наталія Яворська, — словесним твором і магічним актом, всією обстановкою люди створювали на різдвяні свята образ багатства, щастя, миру і спокою у своєму домі.

Завершилося свято частуванням смачними пампушками, люб’язно спеченими матерями 4-го класу.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.