Головна Свято В селі Забір’я відбулося святкування Дня матері

В селі Забір’я відбулося святкування Дня матері

475
0

У другу неділю травня в селі Забір’я відбулося святкування Дня матері – одного з найсвітліших свят людства. Цей день присвячений найдорожчим і найріднішим людям, які нас завжди люблять, розуміють і підтримують. Бути мамою – це справжнє покликання, це найвідповідальніша робота на світі.

На  святковий концерт із нагоди Дня матері завітало багато забірських матусь разом зі своїми діточками. Для них линули найкращі побажання, вірші та музичні вітання.

Сільський голова Зіновій Михайлович Сенько привітав усіх жінок із їхнім святом: «Матері… Їх мільйони. І кожна несе в собі безмежну й безкорисливу любов. Дай вам, Боже, дорогі матері, подруги, сестри дожити до віку бабусь і навіть прабабусь при доброму здоров’ї та при великій мудрості. Діти, бережіть матерів так, як вони бережуть нас. Даруйте їм радість і спокій. Шануйте своїх матерів!».

Ведучі свята – Тетяна Періг і Надія Семочко – підготували для матерів багато теплих слів і побажань. Розповідали про походження дня Матері, нагадуючи всім про те, що ми завдячуємо нашим матусям усім за те, що маємо. Бо вони подарували нам найдорожче – життя, виростили та виплекали нас.

До вітань приєдналися вихованці дошкільного навчального закладу під керівництвом вихователів Наталії Брик та Марії Періг та учні 5 класу Забірської ЗОШ І-ІІ ступенів із класним керівником Оксаною Збишко. Діти від усього серця зізнавалися матусям у любові й співали для них пісні. А матері віддячували їм щедрими аплодисментами, усмішками та сльозами радості.

До Забір’я на мамин день завітали учасники  гурту «Ріка Життя» (Олег Маринкевич, Юрій Спринський, Маргарита Білик, Андрій Домашовець). На сцені Народного дому виступили також юні забірські артисти – Юлія Когут та сестри Василина й Аліна Домашовці. У дуеті заспівали Тетяна Періг  та Зіновій Сенько. Усі пісні, всі слова були присвячені, звичайно, нашим найдорожчим, найріднішим.

Під час святкового концерту до Дня матері діти просили здоров’я та щастя для своїх матусь, а ще – миру та спокою для ще одної нашої мами — рідної України. Подяки линули також до нашої небесної мами – Матері Божої. Після урочистостей біля каплички та цілющого джерела відбувся Молебень до  Пресвятої Марії.

На закінчення концерту всі присутні заспівали пісню «Рідна мати моя». Але день Матері не закінчився. Бо наші дорогі матусі варті того, щоб вітати їх, любити, дякувати їм щодня, незалежно від дати в календарі. Так само, як мамина любов безмежна та нескінченна, такою ж має бути наша повага і пошана до неї.

«Складаємо у серці вдячність і пошану,

Схиляєм голову з любов’ю до всіх Вас.

Як  добре й радісно  на світі мати маму,

Яка на світ цей привела всіх  нас!

Спасибі за ласку, за щире тепло,

Недоспані ночі, турботи й добро.

Матерям здоров’я зичимо щиро,

Любові і радості, злагоди й миру.

За  все, що ми маємо  й будемо мати,

Вдячні ми  тій, яку називаємо Мати!»

Галина Копровська, студентка V курсу факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.