Головна Свято У Жовківській школі № 1 відбувалася квітнева гуморина

У Жовківській школі № 1 відбувалася квітнева гуморина

454
0

Незважаючи на дощову погоду, у 2-А класі Жовківської загальноосвітної школи № 1 нещодавно лунав радісний дитячий сміх та грала весела музика. Тут відбувалася квітнева гуморина, котру організували Надія Миколаївна Злотко та Марія Василівна Демків разом із діточками.

Діапазон квітневого свята був доволі широким: жартівливі діалоги змінювались каламбурами, усмішки – частівками. Усе це доповнювалось танцювальними жартами. І діточки, і дорослі, учасники дійства, отримали море позитивних емоцій.

Школярики веселились від душі, батьки ж на мить забули про всі негаразди та проблеми. Тому, щоб легше було жити, долати дрібні труднощі – даруймо один одному щирі і добрі усмішки. І не лише один день, але весь рік, хай гумору не буде кінця! Усмішка нічого не коштує, вона збагачує тих, хто її отримує і не збіднює при цьому того, хто її дарує. Вона триває  мить, а в пам’яті залишається назавжди. Усміхайтесь! Хай щирий усміх приносить радість у дім, породжує атмосферу доброзичливості у ділових стосунках і служить паролем для друзів!

Яніна Тарасів.