Головна Свято В Жовкві у районному Народному домі відбувся дитячий концерт, присвячений Дню матері

В Жовкві у районному Народному домі відбувся дитячий концерт, присвячений Дню матері

203
0

Для вас, найрідніші!

У другу неділю травня в українських родинах відзначають найбільш зворушливе для кожного серця свято — День Матері. Це свято особливе, сповнене щирим почуттям безмежної любові, глибокої вдячності і шани до жінки-матері.

«Планета дитячих мрій» — під такою назвою минулими вихідними в районному Народному домі м. Жовкви відбувся величавий дитячий концерт Жовківського районного центру дитячої та юнацької творчості. Щорічно цей яскравий, насичений юними талантами творчий звіт, колектив позашкільного закладу на чолі з директором Іриною Чурій присвячує Дню Матері. І щороку завдяки титанічній роботі, творчому, цікавому і креативному підходу педагогів та вихованців центру творчості, кожен такий захід виділяється своєю неповторністю та унікальністю.

Щирі привітання до матерів пролунали від керівників району та міста, які  зазначили, що святкування Дня Матері — це чудова можливість ще раз висловити свою вдячність за все, що роблять для нас наші матері, за їхню любов і розуміння. Особлива подяка адресована директору та педагогам районного центру дитячої творчості, які завдяки сумлінній праці передають свої знання та вміння нашому молодому поколінню, допомагають розвинути їхні таланти, прищеплюють любов до рідного краю та виховують справжніх патріотів своєї держави.

Цьогоріч у концерті взяло участь понад 500 вихованців Жовківського центру творчості. А за ним — клопітка, рутинна праця багатьох людей, які забезпечують належний виступ діточок: керівників гуртків передусім, батьків, сценаристів, декораторів, художників. Усі, до речі, зауважили й оригінальне оформлення сцени.

Пісенні вітання звучали від дзвінкоголосих вокалісток і вже справжніх юних зірок Народної вокальної студії Вікторії Кирилюк. Додали святкової нотки заходу пісні вихованиць педагога Анатолія Щурика, які продемонстрували свою творчість та неабиякий талант.

Яскравими народними хореографічними композиціями супроводжували святкування учасники колективу народного танцю «Перлинка» (керівник Наталія Конопка), вразив усіх віденський вальс у виконанні зразкового колективу бального танцю «Стиль» (керівник Вікторія Хавелко), повеселили глядачів хореографічні композиції наймасовішого колективу сучасного танцю «Крик».

Упродовж декількох годин артисти запалювали зал своєю нестримною енергією та позитивом: танцювальні композиції на всі смаки, різнобарв’я стилів, яскраві костюми, а головне — дитяча творчість, помножена на їх талант і підкріплена досвідом самовідданих викладачів.

А на завершення заходу життєствердною ноткою прозвучала пісня «Найкраща земля», яку надзвичайно чуттєво заспівали вихованки вокальної студії В. Кирилюк.

 

P.S. Окрім неперевершеного концерту у стінах Народного дому, надворі дітей радувало батутне містечко та локації для відпочинку.

 

Яніна Тарасів