Головна Свято Вітали членів громадської організації УТОС Жовківщини

Вітали членів громадської організації УТОС Жовківщини

125
0

7 червня голова Жовківської районної ради Роман Горбань та заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич вітали членів громадської організації УТОС Жовківщини з нагоди 85-и річчя утворення Українського товариства сліпих.

Роман Горбань у своєму виступі відзначив: «Не зважаючи на ті вади, які у вас є, ви залишаєтесь активними та небайдужими учасниками в громадському, культурному, політичному та економічному житті району.
Я вдячний усім представникам Товариства за те, що ви об’єднуєте і консолідуєте свої сили, щоб зберегти все надбане, збудоване і напрацьоване за вашу славетну 85-и літню історію.
Лише разом у єднанні та взаєморозумінні ви можете відстоювати свої права та інтереси, а Жовквська районна рада завжди готова вас підтримати та допомогти».
Від імені голови районної ради та голови райдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю і з нагоди 85-річчя утворення Українського товариства сліпих були вручені грамоти.
Завершилися урочистості святковим концертом.
P.S. Історія розвитку та становлення українського товариства сліпих розпочалася 4 червня 1933-го року, коли Центральний виконавчий комітет і Рада Народних Комісарів УРСР, прийняли рішення про створення Українського товариства сліпих. До цього часу в Україні існувало 12 місцевих організацій інвалідів по зору, які об’єднують понад 100 осіб.
У Львівській обласній організації УТОС налічується 2338 чол., з них 1-ої гр.- 1394 чол., 2-ої гр.- 881 чол., 3-ої гр.- 3 чол.,

Вітали членів громадської організації УТОС Жовківщини
Вітали членів громадської організації УТОС Жовківщини