Головна Свято Вся наша історія – це битва за Україну

Вся наша історія – це битва за Україну

430
0

Не рік, не два, а довгими роками

Підрубували корінь наш під нами,

Топтали нашу думку, нашу мову

Імперії чужинської підкови.

Навік народ хотіли загубити,

Та він живе і буде вічно жити!

Шлях українського народу до здобуття своєї державності був важким і тривалим, сповнений сліз й зітхань, підступності й зради, героїчного і трагічного. В останні роки до нас повернулися і продовжують повертатися пласти правди, а з ними – імена борців за незалежність, за право на життя, за свободу і віру.

У Новокам'янській загальноосвітній школі відбувся виховний захід «Вся наша історія – це битва за Україну» (присвячений 125-річчю від дня народження Євгена Коновальця), щоб знову і знову пригадати й вшанувати пам'ять славетного сина України, відданого й нескореного борця за її незалежність. Вчитель історії Володимир Тимців і учні 8 класу пригадали усім присутнім життєвий шлях українського патріота й цікаві факти з його діяльності.

Супроводжувався захід презентацією про Є. Коновальця – заочна екскурсія до села Зашкова, в музей-будинок нескореного борця. Також було представлено перегляд відеофрагментів з подальшої політичної діяльності Євгена. Упродовж цього уроку-пам'яті відбулося й поетичне читання про патріотів і борців за незалежність нашої неньки-України, яке надало заходу різноманітності й урочистості.

Усі учасники вечора «Вся наша історія – це битва за Україну» почерпнули і засвоїли для себе ще один урок: сьогодні, маючи свою державу, ми повинні пам’ятати імена борців, патріотів, які пройшли цей шлях і зробили все для нашої Батьківщини.

Cвітлана Оліярник, заступник директора з виховної роботи Новокам'янської ЗОШ І-ІІІ ст.