Головна Свято Ярмарка для підтримки воїнів-учасників АТО – «Бал квітів»

Ярмарка для підтримки воїнів-учасників АТО – «Бал квітів»

423
0

 У середу, 26 листопада, у Малопередримихівській школі з самого ранечку панував патріотичний дух. Усі готувалися до свята. Хто прикрашав зал, хто виводив останні штрихи малюнка на вікні, хто проводив репетицію, хто організовував пакунки із благодійною допомогою. Усі з нетерпінням очікували «Балу квітів» (ярмарку для підтримки воїнів-учасників АТО).

Організатори – першокласники виконували роль метеликів та бджілок, найкращих друзів квітів. Під музичний супровід розповідалися вірші, звучали пісні та танцювальні композиції. Всі слова, музику, рухи присвячено квітам, без яких краса світу неповторна і неможлива. Вчитель початкових класів М. Кунта розповіла легенду про одну із тисяч солдатських матерів, а учні запалили свічечки у пам’ять про Небесну Сотню та загиблих воїнів-учасників АТО.

Зворушив усіх танець у виконанні дівчаток (керівник В. Федюк). У ньому відтворено стан душі матерів, які очікують своїх синів із війни, а сини-соколи позасинали навіки, наче мальви.

Опісля відбувся ярмарок, на якому батьки, вчителі, присутні гості могли придбати вазоночки із квітами (до речі, за ними доглядали першокласники), а також зібрану інформацію про різні квіти членами екологічного гуртка (керівник О. Гедз). Зібрані кошти передано волонтерам «Піклуюсь» (Г. Віхоть та В. Кузьма).

Із трепетом у душі діти слухали хлопців Юрія Лещака та Юрія Ванівського, які побували у гарячих точках, у Дебальцевому. У їхніх словах звучали заклики до патріотизму, любові до Батьківщини. Вони щиро подякували учням та педагогам за свято і допомогу. Адже впродовж цілого тижня діти приносили продукти, засоби гігієни, які передали воїнам АТО разом із вітальними листівками-малюнками.

Піднесено і голосно звучав Гімн України у Малопередримихівській школі цього дня, а дитячі очі світилися гордістю та щастям від зробленої доброї справи на благо країни.

Люблю тебе, я Україно,

Люблю твої ліси й поля!

Ти моя люба Батьківщина!

І рідна ти моя земля.

Ольга БІШКО, керівник методоб’єднання класних керівників.