14 лютого — День закоханих просто і закоханих в комп’ютерну техніку, робототехніку теж, адже в цей день відзначають неофіційний, але відомий в професійному світі День комп’ютерника.
Серед більшості професій ця досить таки популярна. Незважаючи на те, що вона досить недавно з’явилась, ця професія зразу ж одержала довіру, оскільки оволодіння нею забезпечує гарантоване працевлаштування і високу ефективність праці.
Немає жодної професії, яка б не була пов’язана з використанням комп’ютера. Світ ПК такий різноманітний і широкий, настільки швидко розвивається, що кожна людина знайде своє місце у цьому світі, і перший крок в цьому напрямку – освоєння професії комп’ютерника.
Професія комп’ютерника розширює наш світогляд, відкриває доступ до мережі інформації, впливає на демократизацію спілкування, розвиває логіку, організовує думки, розвиває інтелектуальні здібності людини.
Однак поняття «комп’ютерник» — це не лише оператор комп’ютерного набору. Це і програмісти, ІТ-фахівці, веб-розробники (люди, які створюють і підтримують якісні сайти і різні мобільні додатки), SMM-спеціалісти (просувають певний товар або ідею через соціальні мережі). Цей ряд можна продовжувати довго.
Зараз практично не залишилося компаній, які недооцінюють важливість комп’ютерних технологій, і тому попит на ці професії не падає, проте вимоги до претендентів зростають, адже сучасним організаціям необхідні працівники, які готові багато працювати і удосконалюватися. Старанні і висококваліфіковані фахівці завжди високо цінуються, тому зазначені професії будуть ще довго затребуваними.
Довідка. В далекому 1946 році, 14 лютого американці змогли запустити перший повноцінний комп’ютер — проект називався ENIAC, що можна перевести як Електронний числовий інтегратор і обчислювач. Як водиться, створювався цей монстр від обчислювальної техніки за рахунок військових і для вирішення їхніх специфічних завдань.
Наш кореспондент.