Головна Свято Живемо Україною

Живемо Україною

437
0

Дитячі малюнки для бійців АТО стали оберегом для військових. Малеча з Бродівщини, Пустомитівщини, Яворівщини, а найбільше — з Жовківщини, неодноразово підтримує воїнів своїм мистецтвом. За старання і віддану працю дітлахам влаштували справжнє свято «Живемо Україною», яке відбулося у приміщенні Львівської опери «Пасаж».

Жовківщину представляли учні 4-Б класу Жовківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 разом з вчителем Оленою Козак. Уже впродовж трьох років вони малюють малюнки, виготовляють аплікації, пишуть листи воїнам із побажаннями миру в нашій державі та щасливого повернення до своїх домівок. Окрім того, діти відправляли воїнам спечене власноруч печиво та запашні великодні пасочки від їхніх матусь. До Дня Збройних сил України, яке відзначаємо 6 грудня, четвертокласники організували акцію «Вітамін С для героя».

Аби подякувати малечі, проведений цікавий майстер-клас від «Майстерні карамелі» і спрезентовані смаколики від організаторів. Від кіностудії «Інтро» діти дізналися, як на світ з’являються мультфільми. Концертні номери подарували присутнім вихованці Львівських музичних шкіл № 5 та № 11. У дитячих очах — мирна Україна, у їхніх думках — бажання, щоб війна нарешті скінчилась. Поки діти були зайняті, для дорослих організована екскурсія у зал української вишиванки.

За вагомий внесок у розвиток громадянського суспільства, активну громадянську позицію та сприяння волонтерству в Україні вчителю Олені Козак вручили подяку Львівської міської ради та подяку Жовківській ЗОШ № 1 за допомогу в проведенні волонтерської акції від ГО «Генерація-плюс» та ГО «Мережа Жінки АТО Львівщини». Після насиченої цікавої програми на дітей і дорослих чекав фуршетний стіл.

Учасники акції щиро дякують усім, хто долучився до організації такого чудового свята, зокрема Ірині Кіянці, керівнику ГО, та Івану Бокалу — нашому землякові, який і надалі допомагає воїнам АТО, Михайлу Ковалю, керівнику відділу освіти Жовківської РДА, за наданий транспорт. Школярі отримали солодкі гостинці і шквал приємних передноворічних вражень.

Наші діти — це нові паростки українського суспільства. Своїм волонтерством вони підтверджують, що люблять Україну і по-своєму, по-дитячому, намагаються внести свою часточку заради спільної перемоги.

Уляна ЛАЩІВСЬКА.