У Славську рятувальники допомогли 55-річному чоловікові, якому стало зле під час перебування в горах поблизу селища у Стрийському районі.
Інцидент стався 25 червня о 11:51. Рятувальники отримали повідомлення, що на горі біля Славська чоловік потребує невідкладної медичної допомоги, оскільки йому раптово стало погано.
Прибувши на місце, надзвичайники за допомогою спеціального рятувального гамака транспортували потерпілого складною гірською місцевістю до автомобіля швидкої медичної допомоги.
Чоловіка з попереднім діагнозом «інфаркт міокарда» госпіталізували до медичного закладу.








