Головна Здоров'я Львівщина отримала інноваційні ліки проти коронавірусної інфекції

Львівщина отримала інноваційні ліки проти коронавірусної інфекції

109
0

Сьогодні в область надійшла гуманітарна допомога з препаратами проти COVID-19 від благодійної організації “Благодійний фонд Євгена Пивоварова”. Зокрема, це 1170 флаконів Бамланівімабу (Bamlanivimab) та 2340 флаконів Етесевімабу (Etesevimab). В основі цих препаратів людські моноклональні антитіла, спрямовані проти білків шиповидних відростків оболонки вірусу SARS-CoV-2. Дія їх полягає у запобіганні прикріплення вірусу до мембрани клітини, що унеможливлює потрапляння інфекції в клітини людини.

“Поряд з іншими вірусами, що поширюються черз дихальні шляхи, такими як віруси грипу та застуди, SARS-CoV-2 трохи відрізняється. Він майже без розбору по всьому тілу проникає у безліч тканин, підсилює певні імунні реакції, викликаючи напади запалення, які можуть вразити будь-що, як легені, так і серце. Від початку COVID зосереджувався на дихальних шляхах, зрештою симптоми збільшилися, включаючи нудоту, блювоту, зміни психічного стану та біль у грудях. Багато людей ніколи не усвідомлять, що вони інфіковані, у інших може виникнути лише біль у горлі, в той час як деякі потрапляють у відділення інтенсивної терапії. Використання цих інноваційних препаратів дає можливість захистити значну кількість людей, які через ситуаційний ризик або медичний стан залишаються вразливими до COVID-19”, – зазначив Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Нагадаємо, що ліки доставили в Україну за сприяння Посольства України в США як гуманітарний вантаж.

Львівщина отримала інноваційні ліки проти коронавірусної інфекції Львівщина отримала інноваційні ліки проти коронавірусної інфекції Львівщина отримала інноваційні ліки проти коронавірусної інфекції Львівщина отримала інноваційні ліки проти коронавірусної інфекції