Головна Здоров'я Львівському перинатальному центру передали сучасне обладнання для виходжування передчасно народжених діток

Львівському перинатальному центру передали сучасне обладнання для виходжування передчасно народжених діток

66
0

Транспортний інкубатор, офтальмоскоп, лазерний регулятор зору та медикаменти для передчасно народжених діток отримав Львівський обласний клінічний перинатальний центр від лікарні Ернста фон Бергмана німецького міста Потсдам та громади міста, а також від медиків міста Дрезден.
Транспортний інкубатор дозволяє максимально забезпечити всі необхідні умови при перевезенні діток як у межах лікарні, так і у виїзних бригадах.

Таке обладнання перинатальний центр отримав вперше.

«У нас є інкубатори, якими ми перевозимо діток лише у межах нашого закладу, між різними відділеннями. Тепер значно більшу кількість дітей зможемо транспортувати в комфортних умовах і поза закладом. Ми отримали підсилення.
Апарат готовий до використання, у нас є фахівці, які вміють працювати з ним, і сервісна служба, яка забезпечує напрям щодо введення його в експлуатацію», – розповіла гендиректорка Центру Марія Малачинська.

«Завдяки міжнародним партнерам та чудовим людям з Потсдамської клініки наші найменші пацієнти почуваються в повній безпеці та отримують все необхідне для лікування та виходжування», – зазначила директор Центру.

Новий інкубатор має посилену амортизаційну базу, що зменшує вібрації при транспортуванні. Також він забезпечує оптимальні температуру та вологість для передчасно народженої дитини. Є портативний апарат штучної вентиляції легень, який забезпечує адекватне дихання дитинки, відсмоктувач, слідкуюча апаратура, інфізіомати, щоб забезпечити інфузійну терапію.