Головна АТО Львівські зенітники знищили 8 безпілотників та 32 крилаті ракети

Львівські зенітники знищили 8 безпілотників та 32 крилаті ракети

135
0

З початку повномасштабного вторгнення зенітні ракетні підрозділи полку ім. Івана Виговського знищили більше сорока повітряних цілей: вісім російських БПЛА, решта – крилаті ракети окупантів. А це, безумовно, сотні, а може й тисячі врятованих життів.

Свою роботу зенітники героїчною не вважають, говорять, що кожен робить свій внесок у перемогу України на власному фронті. Без вихідних і повноцінного відпочинку «виговці» б’ють ворога у повітрі .

«Сьогодні жоден з регіонів України не може вважатися безпечним. Ракети російських окупантів можуть дістати не лише до Львова, я й до самого краю Західної Європи. Для всієї країни Захід України став своєрідним логістичним та гуманітарним хабом, а це – як кістка в горлі окупантів.

рашисти не припиняють вивчати слабкі місця, української оборони, маршрути постачання матеріально-технічних ресурсів та інше. За допомогою безпілотних літальних апаратів різних типів здійснюють повітряну розвідку, після чого, як правило, слідують ракетні удари. Саме тому важливо діяти наперед – активно протистояти безпілотним системам ворога і якомога швидше знищувати їх у повітрі», – кажуть зенітники.

Отож, на сторожі кожного регіону – протиповітряна оборона. Це винищувальне та зенітне ракетне прикриття важливих державних та військових об’єктів, об’єктів критичної інфраструктури.

Нині зенітники несуть бойове чергування з протиповітряної оборони майже у кожному куточку Західного регіону.