Головна Здоров'я Львівський медичний коледж післядипломної освіти отримав пристрій для високопоточної кисневої терапії

Львівський медичний коледж післядипломної освіти отримав пристрій для високопоточної кисневої терапії

166
0

Львівський медичний коледж післядипломної освіти отримав пристрій для високопоточної кисневої терапії. Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський медичний коледж післядипломної освіти» у межах проєкту «Підвищення безпеки та якості діагностики і інших медичних послуг у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні» отримав пристрій для високопоточної кисневої терапії, інфузомат, перфузор та інше медичне обладнання.

Цей проєкт, починаючи з минулого року, медичний коледж реалізує спільно з Фондом «Наука для розвитку» (Польща), а його фінансування забезпечує Міністерство закордонних справ Польщі.

«Надзвичайно приємно, що попри складний для України час, проєкт продовжує своє життя, адже підтримка Польщі дуже потрібна для нас саме сьогодні.

У межах цієї співпраці ми вже отримали чимало цінної допомоги, зокрема монітор пацієнта, пульсоксиметри та проєктор. Щиро дякуємо за новинки, які використовуємо для потреб нашого навчального закладу», – зауважують у Львівському медичному коледжі післядипломної освіти.