Головна Здоров'я Медиків Львівщини ознайомлять з роботою іноземних лікарів у польовому госпіталі

Медиків Львівщини ознайомлять з роботою іноземних лікарів у польовому госпіталі

144
0

Усі юридичні процедури для повноцінної роботи польового госпіталю на території парковки одного з торгово-розважальних центрів у Львові завершено. Перелік іноземних медичних працівників погоджений профільним міністерством, – розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської обласної військової адміністрації Орест Чемерис.

Госпіталь функціонуватиме як структурний підрозділ комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи”. Організувала розгортання госпіталю міжнародна гуманітарна спільнота «Сумка Самарянина». Персонал госпіталю – фахівці, які мають досвід роботи у воєнних умовах.

«Польовий госпіталь розпочав роботу та функціонує відповідно до чинного законодавства. У ньому надаватимуть допомогу пацієнтам. Крім того, ми скеруємо туди групи медиків з усіх стаціонарів Львівщини, щоб лікарі розуміли, як здійснюється робота у такому госпіталі, як відбувається сортування пацієнтів та як діяти у надзвичайних ситуаціях. Робота в госпіталі налагоджена дуже якісно і це корисний досвід для наших медиків», – зазначив Орест Чемерис.

У госпіталі цілодобово надаватимуть невідкладну, а також хірургічну допомогу, стаціонарні та амбулаторні послуги, включно з акушерством. Звернутися до медиків зможе кожен, хто потребує допомоги.