Головна Здоров'я У львівському Будинку воїна готують психологів-волонтерів

У львівському Будинку воїна готують психологів-волонтерів

175
0

У комунальному закладі Львівської обласної ради «Будинок воїна» організували та проводять експрес – навчання для психологів-волонтерів.

Кризова психологиня Майдану Людмила Новіцька провела онлайн тренінг для волонтерів, навчаючи як працювати з людьми у місцях перебування біженців, або надавати психологічну підтримку військовим.

Перша група випускників курсу Людмили Новіцької уже «в строю». Слухачі  отримали знання, необхідні навички надання психологічної допомоги людям і  мотивують та підтримують мешканців Львівщини, а також переселених осіб.

Працівники Будинку воїна подбали про те, щоб експрес-навчання з надання психологічної допомоги стало доступним для кожного. Відеоурок з  викладом корисної інформації, конкретних порад, практичних вправ можна переглянути за посиланням тут

«Якщо ви зіткнулися з панічними атаками, переляком, нервовими зривами та вам потрібна підтримка, щоб  заспокоїтися, приходьте в Будинок воїна», – запрошує адміністрація закладу. Тут продовжуватимуть вишкіл фахівців для роботи з людьми у місцях бойових дій, або в пунктах перебування вимушено переселених осіб.

Адреса Будинку воїна: місто Львів, вул.Короленка,1а.