Головна Здоров'я У Львові відомий турецький професор прооперує діток з вадами тіла, рубцями після...

У Львові відомий турецький професор прооперує діток з вадами тіла, рубцями після опіків та посттравматичними наслідками

72
0

25-30 липня Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр відвідає всесвітньо відомий пластичний хірург з Туреччини, професор Хакан Агір.

Під час візиту провідний фахівець із пластики разом із хірургами Центру проведе безкоштовні консультації та прооперує пацієнтів із вродженими дитячими вадами обличчя і тіла, з післяопіковими рубцями та посттравматичними наслідками.

Прийом проводиться за попереднім записом. Записатись на консультацію можна, заповнивши контактну форму   HTTPS://BIT.LY/3COZX4A

“Наш друг Хакан Агір уже не вперше приїжджає до Львова – минулого року за 5 днів його візиту ми провели понад 15 безкоштовних операцій дітям з різних куточків України. Цього разу ми плануємо допомогти не лише маленьким пацієнтам, але й дорослим, які звернуться по допомогу”, – зауважив Андрій Кузик, завідувач кафедри дитячої хірургії Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, дитячий хірург Центру.

Хакан Агір – професор пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії, Доктор медичних наук. Член Європейських рад пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії – U. E. M. S., ESPRAS, EBOPRAS, Міжнародного товариства пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії (ISPRAS), Міжнародного товариства естетичної пластичної хірургії (ISAPS), Австралійського суспільства голови і шиї (ANZHNS) і кількох турецьких товариств пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії щелепно-лицевої хірургії та реконструктивної хірургії.