Головна Звернення У Купичволі оновлено Народний дім

У Купичволі оновлено Народний дім

449
0

Минула неділя для мешканців Купичволі запам’ятається надовго. Після реконструкції у селі відкрито оновлений Народний дім. В урочистостях з нагоди цієї приємної події чисельно взяли участь громада, поважні гості. Розділити радість купичвільців завітали голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Жовківської РДА Надія Щур, її заступник Юрій Дубневич, голова Жовківської районної ради Роман Горбань та інші.

Освячення Народного дому здійснив настоятель місцевого храму о. Володимир. Урочистість продовжив святковий концерт, приурочений 202-й річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Як наголосила голова сільської ради Купичволі Олександра Давидович, варто дякувати і низько схилити голову найперше перед тими, хто захищав і захищає нас на сході України. Бо саме завдяки їм стало можливим капітально відремонтувати Народний дім та відновити дорогу від Боянця до Купичволі.

Сільський голова відзначила подяками усіх, хто долучився до відновлювальних робіт, а грамотами — тих, які з гідністю виконали обов’язок захисту Незалежної України на сході нашої держави.

Від громади села гостей пригостили хлібом-сіллю.

У вітальному слові Олег Синютка подякував матерям за добре виховання синів та відзначив високий патріотизм громади.

Виступаючи перед купичвільцями, Надія Щур теж подякувала за добросовісне виконання свого громадянського обов’язку – захисту рідної України, який показали жителі села, та відзначила подяками людей, котрі багатогранно долучилися до проведення робіт.

— Сьогодні в Україні при виконанні патріотичного та військового обов’язку загинули сотні воїнів…І ця тиша і мовчанка, що виливається сльозами пісні – для них, наших Героїв, душі яких у небесах, — такими скорботними словами ведуча Наталія Полоцька запросила вшанувати хвилиною мовчання усіх, хто загинув у зоні АТО.

У виконанні вокального ансамблю «Співучі серця» (с. Купичволя), Народного сімейного ансамблю «Кужушки» районного Народного дому, солістки Наталії Полоцької линули пісні, адресовані усім, хто відвідав урочистості у селі.

Також прозвучала авторська поезія Галини Фесюк «Україна страждає і плаче мати» та вірш Д. Павличка «Молитва».

Наш спецкор.

Довідка: В с.Купичволі проживає 806 жителів. У 1976 році збудовано Народний дім на 111 місць, загальною площею 138 кв.м. Керівник — Ольга Іванівна Смуляк.

Торік сільською громадою реалізовано мікропроект місцевого розвитку на загальну вартість 159,3 тис. грн, з них 62,3 тис. грн. надійшло з районного бюджету, 50 тис. грн. – з обласного, 47 тис. грн. – з місцевого. За ці кошти здійснено внутрішні ремонтні роботи, замінено підлогу.

У цьому ж році, відповідно до програми соціально-економічного розвитку обласної ради, отримано 220 тис.грн з обласного бюджету. За ці кошти здійснено реконструкцію шатрового даху та фасаду.

Важливо. Село Купичволя — одне з найкращих із проведення мобілізації в області.

Кожен четвертий житель села – військовозобов’язаний – служив чи служить в зоні АТО, завдяки їм Львівська обласна державна адміністрація відзначила село, як одне із найбільш патріотичних.