Головна Звернення За повідомленням Львівського регіонального центру очікується різке погіршення погоди

За повідомленням Львівського регіонального центру очікується різке погіршення погоди

297
0

Увага! Погіршення погодних умов. В горах сніголавинна небезпека

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області 28 січня пориви західного вітру 15 – 20 м/с; місцями значний сніг та мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини. На дорогах ожеледиця.
28 січня, у зв’язку з снігопадами та хуртовинами в горах Львівської області очікується значна сніголавинна небезпека. (3 рівень, помаранчевий).
Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян дотримуватися правил безпеки та проявляти пильність та обережність, перебуваючи на вулиці.
Намагайтеся не ходити під розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів, ліній електропередач та дахів будинків.
При ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, саме тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу.
Водіям слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці.
Під час погіршення погодних умов слід утриматись від туристичних походів в гори.
Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.