Головна Економіка У Жовківського ДЛГП «Галсільліс» є перспектива і бажання працювати

У Жовківського ДЛГП «Галсільліс» є перспектива і бажання працювати

519
0

Кабінетні засідання у вигляді різних нарад у головних офісах установ, схоже, канули в небуття. Нині все частіше вдаються до зустрічей іншого характеру, коли сказане в залі має бути поєднане із практичним, представленим візуально і завершене перейняттям передового досвіду.

Такого спрямування дотримуються в лісовиробній галузі, яку представляє ОКС ЛГП «Галсільліс». Нещодавно, у контексті сказаного,  у межах обласної наради-семінару на Жовківщині відбулась цікава зустріч. На терени Жовківського ДЛГП «Галсільліс» завітали керівники та головні лісничі з 18-ти дочірніх лісогосподарських підприємств області на чолі з генеральним директором В. М. Мельником.

Актова зала Туринківської сільради ще не бачила стільки людей у камуфляжній формі. Такий однострій засвідчив і важливість зібрання. На порядок денний було винесено сім питань, шість з яких учасники мали розглянути, сидячи в кріслах. Назагал говорили про результати роботи у першому кварталі року. Загальну картину діяльності підпорядкованих підприємств змалював у вступному виступі обласний керівник В. М. Мельник. Була дана оцінка роботі кожного господарства, виділено десять головних показників, що впливають на виробництво. Відтак лісівники, на основі порівняльної характеристики мали змогу зробити належні висновки, в якій сфері потрібно працювати краще. Для себе роблю приємний вислід: жовківська лісогосподарка задніх не пасе, претензій їй, на відміну від інших, не висловлювали.

Із доповідями виступали головний інженер М. В. Кащук та провідний інженер лісових культур Р. Я. Сухович, головний бухгалтер І. О. Тренич. Поряд із підсумками виконання основних показників йшлося і про впровадження електронного обліку деревини. Не забули лісівники підняти теми самозаліснення та спалювання сухої трави.

Більш цікавим у пізнавально-порівняльному плані було сьоме питання порядку денного, в якому жовківські спеціалісти демонстрували об’єкти лісокультурного виробництва в районі.Серед п’яти зупинок найбільше зацікавлення викликав розсадник (заг. площа 0,2 га), розташований в лісовому масиві біля Туринки. Завдяки цьому підприємство забезпечене власним посадковим матеріалом. Згідно з останньою інвентаризацією, тут вирощено понад 620 тис. сіянців, з них — сосни звичайної 461 тис. шт, дуба звичайного — 60 тис. шт, дуба північного — 73 тис. шт, смереки — 4 тис. шт, модрини європейської — 22,5 тис. шт, ялиці білої — 0,5 тис. шт. На розсаднику збудовано 2 коробки 6 м х 2 м, теплиця 4 м х 4 м та парники для живцювання в кількості 5 шт.

Гості оглянули також присутній інвентар та місцеву пасіку. Далі автомобільна колона проїхала маршрутом Жовква-Монастирок, зупиняючись в лісових масивах Помлинова і Липника, де рава-руські лісівники демонстрували свої лісові угіддя та їх особливості. А завершився весь виїзний семінар-нарада в рекреаційній зоні в Заглині. Тут учасники зустрічі побували на святому джерелі, познайомились із історією його виникнення та посмакували цілющою водою. І, звісно, залишили для своїх фотоальбомів спільну світлину про перебування на жовківській землі.

“Все, що ми сьогодні почули та побачили, дає привід говорити, що в жовківському підприємстві працюють справді фахівці, які знають і люблять свою роботу. Найперше підтвердження цьому — розсадник в Туринці. У жовківської господарки є перспективи, а всі, хто побував тут, почерпнули для себе багато цікавого і потрібного»,— підсумував поїздку на Жовківщину генеральний директор В. М. Мельник.

Ярослав ГЛУТКОВСЬКИЙ.