Головна Цікаво 21 січня у всьому світі відзначають – День обіймів

21 січня у всьому світі відзначають – День обіймів

283
0

21 січня у всьому світі відзначають незвичайне, але дуже емоційне свято – День обіймів. Автор цього молодого свята невідомий, є лише припущення, хто придумав виділити цілий день обіймів. Найпоширеніша версія походження цього свята зводиться до того, що витоки Дня обіймів потрібно шукати в студентському середовищі західноєвропейської молоді.

Обійми супроводжують нас упродовж усього життя. Ми обіймаємо друзів і рідних при зустрічі після розлуки, обіймаємо один одного, щоб висловити свою радість чи навіть печаль, а також подяку. Вітаючи зі святом, ми даруємо нашим близьким обійми в знак нашого теплого ставлення до них. У хвилини, коли людині погано, ми підтримуємо її, притискаючи до себе, даючи зрозуміти тим самим, що вона не один на один зі своїм горем. І навіть визнання в любові і поцілунок часто супроводжуються щирими обіймами.

Згідно з традицією юного свята, укласти в дружні обійми в цей день можна навіть незнайомих людей. Але, простягаючи руки для тісних обіймів, не забувайте, що тілесна близькість може бути приємна не всім і не завжди. Пам’ятайте – якщо ви обіймете малознайому людину, то це може викликати у неї дискомфорт і роздратування. Якщо ви хочете, щоб люди відчували себе у вашому суспільстві затишно, дотримуйтесь золотого правила: «Тримай дистанцію».

Підготувала  Зоряна ГУМНИЦЬКА.