Головна Цікаво Компактні і портативні тонометри в Києві

Компактні і портативні тонометри в Києві

121
0

Діагностика і регулярний моніторинг артеріального тиску надзвичайно важливі. Особливо, коли мова йде про людей, які страждають на гіпертонію і гіпотонією. Сьогодні тримати показники кров’яного тиску під контролем можна без відвідування лікаря. Досить купити простий у використанні і компактний тонометр. Його можна використовувати в будь-який зручний час. Для цього не потрібні спеціальні знання. Сучасні прилади легко налаштовуються і швидко видають на дисплей результати вимірювань. Більшість виробників оснащують тонометри кейсом або сумкою для зберігання.

Який тонометр вибрати – основні правила підбору

У нашому онлайн-каталозі представлені тонометри різної конструкції, які відрізняються не тільки своїм зовнішнім виглядом і ціною, але і характеристиками. Найбільш затребувані серед покупців компактні тонометри:

  • Omron;
  • Microlife;
  • A & D;
  • Rossmax.

Принцип дії всіх тонометрів схожий – на руку пацієнта кріпиться спеціальна манжета, в яку нагнітається повітря. Після цього визначаються показники діастолічного і систолічного тиску, а також частота серцебиття.

Вибирати тонометр для користування слід з урахуванням кількох факторів: вік людини, який буде використовувати девайс, частота вимірювань, необхідність додаткових функцій, ціна.