Головна Цікаво Нові тренди окулярів 2020: вибираємо аксесуари, модні в цьому сезоні

Нові тренди окулярів 2020: вибираємо аксесуари, модні в цьому сезоні

471
0

Сонцезахисна оптика з початку весни знову почала користуватися попитом. Можливо, і вам прийшов час оновити цей аксесуар? Примхи моди, звичайно, змінюються швидко. Однак є моделі, які протягом десятків років не виходять з моди. Наприклад, окуляри-авіатори, які знову в тренді, як і раніше. Позитивним є те, що авіатори підходять практично всім людям з різними типами особи. Носити таку модель сонцезахисної оптики можуть як жінки, так і чоловіки.

Наступна модна тенденція також родом з минулого. Називається цей тренд ретро. На піку моди зараз мінімалістичний версія таких окулярів. Даний аксесуар підходить практичним всім леді, крім тих, у кого кругле обличчя або об’ємні риси обличчя.

Ще один модний тренд – аксесуари круглої форми. Оправи зараз можуть бути будь-якими – пластиковими, з металу або навіть дерев’яними. Вони бувають і змішаними, коли метал поєднується з пластиком. Крім того, круглі окуляри законодавці моди оснащують прикрасами – заклепками, іншими елементами декору.

Іноді є сенс придбати окуляри оптом. Це набагато вигідніше придбання товару в роздріб. Якщо намічається корпоратив, виїзд на природу, не забудьте закупити всім офісом сонцезахисні окуляри. Людям деяких професій потрібно постійно користуватися окулярами від сонця. Це водії, поліцейські, мандрівники, пілоти і т.д. Оптова покупка допомагає заощадити в кілька разів.

Повернемося до розгляду трендів. Що новенького нам пропонують дизайнери, крім вже розглянутих моделей? Зараз користується популярністю овальна форма оправи. Підходять такі окуляри не всім, тому краще спочатку приміряти трендовую річ перед покупкою. Така форма оправи зазвичай добре виглядає на дівчатах з квадратної або прямокутної форми обличчя.

Інша незвичайність сезону – це коли лінзи виходять за межі оправи. Колись така тенденція наробила шуму в модних колах і тепер через роки знову повернулася в трендовий потік.

Зараз дані моделі представлені в двох варіаціях – лінзи окулярів накладені на оправу або просто виходять за межі обрамлення. Форма очок різноманітна, може бути геометричної або у формі «метелик».

Якщо не любите експерименти і вважаєте за краще класичні форми лінз і оправ, то ви теж в цьому році на коні. Класика як і раніше в тренді і не збирається здавати свої позиції.

Якщо навпаки, ваша мета – дивувати – виберіть аксесуар з оправою химерного виконання. Можна купити оптику з кольоровими лінзами. Такий тренд теж підкорив серця багатьох модників.