Головна Цікаво Про відпочинок дітей під час зимових канікул

Про відпочинок дітей під час зимових канікул

242
0

Управління соціального захисту населення Жовківської РДА інформує про те, що громадська організація «Центр оздоровлення та відпочинку Львівщини», метою діяльності якої є впровадження та розвиток альтернативних форм відпочинку й оздоровлення дітей, молоді та сімей області, пропонує провести спільні заходи щодо організації відпочинку дітей віком 7-17 років Львівської області під час зимових канікул.

Пропозиція стосується здешевлення вартості перебування дітей в найкращих за ціною та якістю наданих послуг дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, котрі знаходяться на території Львівської області.

1) Навчально-оздоровчий табір «Політехнік – 2» (Сколівський район, смт. Славське). Вмістимість закладу — 100 дітей у зміну. Спальні приміщення розміщені в цегляному 3-поверховому корпусі. Кількість місць у кімнаті 3-4. 5-ти разове харчування. Мовний табір, цікава виховна програма та дозвілля. Славське – центр гірськолижного спорту. В наявності табору є 2 бугельних підйомники, пункт прокату.

Вартість путівки становить:

Повна вартість путівки на 18 днів – 2880 грн.

Сума коштів до оплати батькам – 2052 грн.

Сума коштів до оплати Фонду соціального страхування з тимчасової втрати праце-
здатності – 828 грн.

Зміни:

07 грудня – 24 грудня – 100 місць,

11 січня – 28 січня – 100 місць.

2) Оздоровчо-лікувальний комплекс «Ровесник» (Сокальський район, с. Комарів). Вмістимість закладу — 400 дітей у зміну. Спальні приміщення розміщені в цегляних 2-х та 3-х поверхових корпусах. Кількість місць у кімнаті 3-4. 5-разове харчування. Мовний табір, цікава виховна програма і дозвілля. Дітям надаються послуги з лікування (лікувальна фізкультура, масаж, інгаляції, інше) та активного відпочинку (плавальний басейн, критий спортивний зал, тренажерний зал).

Вартість путівки становить:

Повна вартість путівки на 18 днів – 2862 грн.

Сума коштів до оплати батькам – 2034 грн.

Сума коштів до оплати Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – 828 грн.

Зміни:

07 грудня – 24 грудня – 150 місць,

11 січня – 28 січня – 150 місць.

Вимоги до здешевлення вартості путівки:

— дитина має бути віком від 7 до 17 років (подається копія свідоцтва про народження);

— один з батьків має офіційно працювати на роботі (подається заявка на часткове фінансування встановленого зразка, та договір додаються);

— якщо батьки приватні підприємці і не сплачують стахувального внеску —  укладається додаткова угода з Львівським фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за адресою: м. Львів, вул. Героїв УПА, 73, 3-й пов.

За детальною інформацією звертатись в Управління соціального захисту населення Жовківської РДА (універмаг, ІІІ поверх, 9 кабінет).