Головна Цікаво Пограбування зразу двох храмів у Куликові

Пограбування зразу двох храмів у Куликові

291
0

Аж на 400 гривень (?!) збагатилися крадії церков у смт. Куликові. Зі слів настоятелів місцевих храмів, небажані гості пошкодили майно (вхідні двері — авт.) і прихопили на дорогу ящик церковного вина.

Пограбування зразу двох церков у Куликові вразило не лише священиків і місцеву громаду, але й працівників правоохоронних органів.

Як повідомили у міліції кореспонденту, церкви на Львівщині грабують не вперше. Схожі випадки були у Городоцькому, Золочівському та Самбірському районах. А наприкінці минулого року дві церкви пограбували і на Жовківщині.

«Пов’язати ці випадки між собою неможливо, бо винні у скоєному вже покарані», — зазначив начальник Жовківського РВ ГУМВС у Львівській області, полковник міліції Віктор Уланов.

На думку полковника міліції, з часом крадіїв «здадуть» інші злодії, бо не по їхніх законах вчинено крадіжку.

«Будь-які схожі випадки рано чи пізно розкривались», — наголосив Уланов.

Проте, як вважає настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці, громада Куликова просто втратила пильність. Раніше, в часи Майдану, самооборона у містечку чергувала щоденно і цілодобово, а зараз лише у вихідні. Ось і результат.

«Мені згадуються радянські часи, коли знищували церкви, ламали і хрести, не було нічого святого, говорили, що Бога нема. Ким би не були ці злодії, я раджу їм покаятись», — мовив о. Володимир.

На думку отця, зараз маємо не-спокійні часи, тому не варто втрачати пильність.

Уляна ВОРОБЕЦЬ.