Головна Цікаво Особливості повітряного теплового насоса

Особливості повітряного теплового насоса

13
0

Щоб обігріти приватний будинок в холодну пору року, люди використовують електричні прилади, газові установки, котли на твердому паливі

Але сьогодні особливої ​​популярності набирають економічні системи опалення. Вони витісняють звичні способи обігріву приміщень. Повітряні теплові насоси якраз є таким передовим рішенням. Компанія Dimplex спеціалізується на впровадженні нових систем опалення із застосуванням поновлюваних джерел енергії. Отримати консультацію щодо установки можна за контактними номерами телефонів або заповнити коротку форму на сайті https://dimplex.org.ua.

Теплові насоси повітряного опалення застосовують для обігріву окремих кімнат або приміщень. Такі насоси діляться на два типи: «повітря / повітря» і «повітря / вода». Ці насоси працюють за таким принципом: збирають тепло з навколишнього середовища і віддають його теплоносія, яким в такому випадку виступає повітря або вода. Вода виступає в якості проміжного теплоносія. Коли вода досить нагрівається, її перенаправляють в опалювальну систему будинку, наприклад в батареї або тепла підлога, де вона нагріває повітря.

Насоси типу «повітря / повітря» відразу нагрівають повітря п приміщенні. Насоси обох типів ефективно накопичують тепло із зовнішнього середовища при температурі до -15 градусів Цельсія. Але сьогодні є нове обладнання, що дозволяє працювати і до -25 градусів нижче нуля. Особливості повітряних теплових насосів «повітря / повітря»

  • Краще використовувати в якості додаткового джерела опалення, оскільки при дуже низьких температурах дають недостатньо тепла.
  • Реверсивні моделі встановлюють для опалення та охолодження будинку.
  • Для режиму річного охолодження немає необхідності застосовувати додаткове обладнання.
  • Установка повітряних насосів не передбачає кардинального перероблення вже наявної опалювальної системи.
  • Можна застосовувати в будівлях будь-якого типу: приватних будинках, багатоповерхівках, комерційних приміщеннях.

Переваги співпраці з компанією Dimplex

Dimplex – провідна інжинірингова компанія, яка є офіційним дистриб’ютором Glan Dimplex Deutscland. Організація займається проектуванням, монтажем та обслуговуванням альтернативних систем опалення. Почавши співпрацю з Dimplex, клієнти отримують

  • Установку систем опалення «під ключ».
  • Кваліфіковані співробітники з досвідом роботи мінімум 5 років.
  • Виконання замовлень будь-якої складності.
  • Сервісне обслуговування.

Dimplex втілив сотні проектів за 12 років роботи на ринку України. Побачити виконані роботи можна на сайті в категорії «Проекти».