Головна Цікаво Відбір кандидатів на військову службу за контрактом

Відбір кандидатів на військову службу за контрактом

255
0

Жовківський районний військовий комісаріат спільно з Жовківською районною державною адміністрацією продовжують проводити відбір кандидатів на військову службу за контрактом до навчальних центрів Сухопутних військ Збройних Сил України. Щодня до військового комісаріату надходять нові заявки від командирів військових частин щодо переліку наявних вакантних посад, з’явились нові вакансії не лише у частинах, розташованих у м. Яворові, Дрогобичі, Стрию, а також у тих, що дислокуються у м. Львові, с. Мервичі, с. Раті та м. Жовкві. Навчання у навчальних центрах будуть проводити інструктори з великим бойовим досвідом, який вони передаватимуть майбутнім фахівцям військової справи.

Також хочу наголосити, що на військову службу за контрактом запрошуються жінки віком від 18 до 40 років,  які мають відповідну цивільну спеціальність, серед більш дефіцитних армія потребує медичних працівників та кухарів.

У Жовківському районному військовому комісаріаті є повний перелік вільних посад та спеціальностей для проходження військової служби за контрактом. Розміри грошового забезпечення вказуються за кожну військову частину згідно зі встановленим розрахунком обійманих посад.

Значно спрощено послідовність збору необхідних документів для оформлення особової справи, тепер всі медичні аналізи та обстеження можна зробити безкоштовно, залишаються лише витрати на проїзд. Нарахування грошового забезпечення (від 7 000 грн.) здійснюється з першого дня прибуття до навчальних центрів.

Отож, усі охочі отримати інформацію з питань прийняття на військову службу за контрактом, умов проходження, вимог до кандидатів можуть звернутися до Жовківського районного військового комісаріату за адресою вул. Дорошенка, 9 а або за тел. 21-373, 0969578058, 0963734300.

Павло Розгон, заступник військового комісара, начальник відділення комплектування Жовківського РВК.