Головна Цікаво Ризик збільшення випадків торгівлі людьми

Ризик збільшення випадків торгівлі людьми

216
0

Торгівля людьми є одним із найсерйозніших суспільних злочинів, який має економічні, соціальні, педагогічні і психологічні причини.

 У даний час відбувається хвиля внутрішньої міграції громадян, що переселяються з окупованої території та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України. Існує ризик збільшення випадків торгівлі людьми в середині країни та за її межами.

У зв'язку з цим повідомляємо, що, згідно з Законом України «Про протидію торгівлі людьми», громадяни України, у разі потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, мають можливість звернутися по допомогу в управління соціального захисту населення Жовківської РДА, що знаходиться за адресою: м. Жовква, вул. Львівська, 3, тел. 22-436 та Жовківський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (пл. Коновальця, 7, тел. 0(252) 61-403.  

На Національній «гарячій лінії» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації можна отримати: інформаційні консультації (інформація про організації та установи, до яких можна звернутися у конкретній ситуації, перелік документів, які необхідно підготувати для звернення та інше); психологічні консультації (поради та підтримка психолога анонімно у телефонному режимі); правову допомогу (консультації та рекомендації юристів щодо конкретної ситуації, поради стосовно правильного складання необхідних документів тощо).

Дзвінки на «гарячу лінію» безкоштовні: 0800500335 (зі стаціонарних телефонів за номером на всій території України);  386 (з мобільних телефонів операторів «Білайн», «Київстар», «Лайф» та «МТС»)

Також можна отримати консультацію фахівців «Ла Страда — Україна» електронною поштою, залишивши своє запитання на сайті www.la-strada.org.ua або надіславши листа на e-mail: info@la-strada.org.ua.

Ігор Гуменюк, керівник управління соцзахисту населення.