Головна Цікаво Переваги та недоліки заняття боксом

Переваги та недоліки заняття боксом

206
0

Бокс вважається одним з найдавніших видів спорту. Видовищні поєдинки привертають увагу, а професійні спортсмени здатні зробити блискучу кар’єру і заробити хороший стан

Важливо, що цей вид спорту розвиває відмінну реакцію, дозволяє швидко діяти в нестандартних ситуаціях, захистити себе в разі небезпеки. Знайти популярні боксерські клуби Києва просто на платформі https://palms.app/uk-ua/clubs/kyiv/boks. На сайті вказано назву клубу, його адреса, режим і особливості роботи, контакти.

Багато хто вважає бокс агресивним і травматичним видом спорту, але це у великій мірі оману. Спаринги проводять між спортсменами, які довго займаються цим видом спорту на професійному рівні. Заняття боксом мають багато плюсів:

  • Швидко призводять тіло в хорошу форму.
  • Допомагають налагодити роботу вестибулярного апарату.
  • Покращують роботу серцево-судинної системи.
  • Виробляю витривалість організму, і зміцнюють характер.
  • Дозволяють розвинути швидку реакцію.

Займатися боксом можна в будь-якому віці. Клуби розробляють програми тренувань для чоловіків, жінок і дітей. Є можливість вибрати групові або персональні тренування. Крім того, заняття в спортклубах дозволяють знайти однодумців, розширити коло спілкування, налагодити нові соціальні зв’язки. Щоб бокс приносив більше користі, варто врахувати побажання досвідчених тренерів:

Не можна починати тренуватися самостійно, без нагляду кваліфікованого наставника.
Варто подбати про спеціальну амуніції: рукавичках, захист, спеціальному одязі.
До розпочата занять необхідно пройти обстеження і проконсультуватися з лікарем.
З якого віку можна займатися боксом дітям

Спортивні клуби починають працювати з дітьми, яким виповнилося вісім років. Багато тренерів вважають, що оптимальний вік для початку занять боксом від 12 років. Батькам не варто хвилюватися, адже в перший час тренування спрямовані на поліпшення фізичного стану дитини. Заніятія проходять без спарингів, щоб не допустити травм і ударів в голову.

Тренування з раннього віку сприяють виробленню рефлексів, закріплюють руху, виробляють витривалість дитини. Діти набагато швидше дорослих справляються з новою інформацією, а заняття в спортивних секціях сприяє соціалізації дитини.

Багато чемпіонів тільки почали займатися боксом після 18 років, тому починати ніколи не пізно. Але чим раніше виявити здатність дитини до цього виду спорту, тим кращих результатів можна досягти.