Головна Цікаво Призовники в зоні АТО служити не будуть

Призовники в зоні АТО служити не будуть

317
0

Жовківський районний військовий комісаріат інформує про черговий призов громадян України на строкову військову службу восени 2015 року.

Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88/2015 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році», розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 27 лютого 2015 року № 60/0/5-15 «Про чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2015 році», в період з 01 жовтня до 30 листопада цього року в Україні загалом та в районі зокрема проводитимуть призов громадян України віком від 20 до 27 років на строкову військову службу.

Створена районна призовна комісія, що працюватиме на призовній дільниці Жовківського РВК.

Громадяни віком від 18 до 20 років викликаються на призовну дільницю Жовківського району для проходження медичних оглядів та уточнення облікових даних.  Призову на строкову військову службу вони не підлягають.

 Відправленню у військові частини підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Жовква, вул. Дорошенка, 9 а,  у встановлений час, з документами, що зазначені в повістках.

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути в районний військовий комісаріат в десятиденний термін, до 10 жовтня 2015 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Жовківського району, зобов’язані негайно повернутись до місця постійного проживання та з’явитись у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств,  установ, організацій і навчальних закладів, незалежно від підпорядкування та форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Юнаки, які ухиляються від призову і не з’являються до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Також звертаю увагу, що згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 року “Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності”, уведеного в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 року № 744:  військовослужбовців   строкової   військової   служби  до   виконання бойових завдань в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях залучати заборонено.

Термін проходження строкової військової служби становить 1,5 року, для громадян, які здобули вищу освіту, – 1 рік.

П. МАРУСИН, військовий комісар Жовківського районного військового комісаріату, майор.