Головна Цікаво Принцип роботи теплового насоса

Принцип роботи теплового насоса

61
0

У зв’язку з постійним підвищенням тарифів на газ і електроенергію багато користувачів шукають альтернативне джерело опалення в будинку. Таким варіантом стане тепловий насос. Суть його дії базується на перенесенні теплого повітря по всіх кімнатах будинку або квартири. Насос поглинає енергію тепла від зовнішніх джерел (землі, води, повітря) і подає в житлове приміщення. Компанія Mycond підбирає і встановлює системи опалення для різних видів будівель.

Теплові насоси витягують тепло з зовнішнього середовища. Насос здатний поглинати тепло навіть при температурі повітря 0 ˚. Завдяки холодоагенту (робочому речовині) відбувається процес відбирання тепла від охолоджуваного предмета і його передача робочому середовищі. Холодоагент закипає при низьких температурах і переходить з рідкого в газоподібний стан. В процесі конденсації відбувається передача тепла.

Будова повітряного теплового насоса включає зовнішній і внутрішній блок. У зовнішньому блоці відбувається всмоктування повітря з навколишнього середовища. У внутрішньому блоці йде процес конденсації (через присутність холодоагенту), виділяється тепло. Навіть при -20 ˚ насос здатний перетворювати достатню кількість теплової енергії: витративши 1 кВт тепла від зовнішнього повітря вдається отримати від 3 до 5 кВт тепла для обігріву приміщень.

Як прорахувати ефективність роботи теплового котла

Перш, ніж встановлювати теплову вентиляцію, фахівці Mycond враховують декілька чинників, які забезпечать ефективну роботу системи:

  • Проводять розрахунок опалювальної завантаження приміщення, з огляду на загальні втрати тепла і потреба холодного повітря в теплу пору року.
  • Роблять аналіз клімату, розраховують середню річну температуру, враховують особливість місцевості.
  • Беруть до уваги навантаження системи для підігріву води.
    Прогнозують найкращі показники ефективності, виходячи з даних температур теплоносія системи опалення на вході і виході.
  • Створюють графік теплових навантажень будови, використовуючи дані про температури зовнішнього повітря.

Компанія Mycond: сучасне рішення для обігріву будинку

Виробник Mycond пропонує сучасні високоякісні системи для обігріву приміщень. Фахівці зможуть підібрати оптимальні теплові насоси для різних будинків, встановлюють обладнання. Залежно від обраної системи, є можливість окупити витрати від 3 до 10 років. Отримати безкоштовну консультацію просто на сайті https://mycond-heatpump.com.ua, заповнивши форму зворотного зв’язку.