Головна Спорт Львівські санкарі потрапили до п‘ятірки найкращих на молодіжному чемпіонаті Європи

Львівські санкарі потрапили до п‘ятірки найкращих на молодіжному чемпіонаті Європи

128
0

У місті Сігулда, що у Латвії, відбувся 52-й чемпіонат Європи, 2-й чемпіонат Європи серед молоді до 23 років та розіграш 6 етапу Кубка світу. У складі національної збірної виступили й санкарі Львівщини.

Найкращий результат нашим спортсменам вдалось продемонструвати на чемпіонаті Європи до 23 років. Ігор Стахів та Андрій Лисецький у двомісних санях фінішували п‘ятами. Десятим фінішував інший екіпаж львів’ян – Вадим Микиєвич та Богдан Бабура.

Нагадаємо: Костел Св. Лаврентія та Станіслава у Жовкві – історія

На 52-му чемпіонаті Європи серед чоловіків у змаганнях в одномісних санях львів’янин Антон Дукач став 19-м, представниця Львівщини Олена Стецків стала 21-ю серед жінок. Ігор Стахів та Андрій Лисецький на цьому чемпіонаті фінішували 16-ми, а Вадим Микиєвич та Богдан Бабура – 22-ми.

У командній естафеті санкарі Львівщини Олена Стецків, Ігор Стахів та Андрій Лисецький та тернополянин Андрій Мандзій фінішували шостими як на 52-му чемпіонаті Європи, так і на етапі Кубку світу.

На Кубку світу Антон Дукач приїхав 23-м. Ігор Стахів та Андрій Лисецький фінішували 18-ми, а Вадим Микиєвич та Богдан Бабура – 22-ми.