Головна Цікаво Відбувся різдвяний ярмарок на підтримку бойового духу наших захисників

Відбувся різдвяний ярмарок на підтримку бойового духу наших захисників

281
0

Смачна кутя запахне на столі,

Дідух, ялинка, зіронька засяє …

В усіх куточках рідної землі

Заколядуймо: «Христос ся рождає!»

Кожного року, коли наближаються Різдвяні свята, наші серця наповняються великою радістю. Прихід Нового року та Різдва Христового відкриває двері у нове життя, яке кличе до глибокої віри, надії та любові. Але цього року боляче від того, що не кожна українська родина зустріне сяйво Вифлеємської зірки разом у купочці, не сяде до Святої Вечері і не заколядує дружно «Нова радість стала». Адже на нашій рідній землі йде війна. Там, на Сході, ллється кров і гинуть люди. Наш край від східних зайд, від москалів обороняють вірні сини українського народу – воїни зони АТО, перед якими ми низько схиляємо голови і горді за їхні подвиги.

Щоби підтримати бойовий дух наших захисників, учні Сопошинської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели передсвятковий різдвяний ярмарок. Чого тільки тут не було! І гарячі бутерброди, і солодка випічка, чай, гарячий шоколад і смачний узвар. Збагатили шкільне дійство вироби з бісеру та природнього матеріалу. Велику активність проявили учні 8-9 класів.

Хочеться подякувати батькам за підтримку у проведенні даного заходу.

За гроші, зароблені школярами, закуплено солодощі, продукти та інші необхідні речі і передано воїнам зони АТО.

Нехай від нашої підтримки зігріються серця захисників Вітчизни, а привітання з нагоди Різдвяних свят додають духовної наснаги. Нехай Вифлеємська зірка примножить сили, щоби було легше подолати земні труднощі і людські негаразди, торкнеться своїм промінням кожного, хто шукає її благословення.

Слава Україні! Героям Слава!

М. І. Грех, заст. директора з виховної роботи Сопошинської ЗОШ І-ІІІ ст.