Головна Освіта Новорічний вогник у Жовківській ЗОШ № 3

Новорічний вогник у Жовківській ЗОШ № 3

259
0

Новий рік — найвеселіше та найяскравіше свято. Його люблять і дорослі, і діти, і кожен відзначає його по-своєму. Усі з нетерпінням чекають тих днів, годин, хвилин, адже саме в цей час збуваються наші найзаповітніші та найпотаємніші мрії. А здійснення кожної, навіть найменшої, — це вже невеличке свято.

Учні 9-А та 9-Б класів запропонували старшокласникам помандрувати незабутніми новорічними шляхами, поринути у круїз  новорічною планетою, разом з іншими народами відсвяткувати Новий рік. Вони розповіли, як проводжають та зустрічають Новий рік у Польщі, Німеччині, Італії, Африці, Японії, Америці і, звичайно ж, в Україні. Цікавинкою було те, що діти говорили  на мовах тих країн, у яких побували.

Затанцювали рок-н-рол та веселий африканський танець діти 9-А класу.  Дев’ятикласники організували пародію на пісню «Леді Галя», дівчатка  7-А класу привітали усіх новорічною піснею.

Веселощів додавали цікаві но-ворічні конкурси, ігри, розваги.Також юні астрологи ознайомили присутніх із гороскопом на 2015 рік. Коза, як символ наступного року щиро обдарує всіх позитивом.

Наостанок Дід Мороз та Снігуронька привітали всіх гостей свята з Новим роком, побажали 365 сонячних днів, достатку, добрих зустрічей, усмішок та миру всій нашій Україні!

Н. Борюшкіна.