Головна Соціальне життя В Жовківському пологовому відділенні народилася двійня

В Жовківському пологовому відділенні народилася двійня

270
0

В останній місяць року в Жовківському пологовому відділенні народилася двійня. До речі, друга у 2014 році. 25 серпня щасливою матусею двох дівчаток стала Галина Ілечко. А 10 грудня Іванна Зінчук із Кам’яної Гори народила солодку парочку — хлопчика вагою 3,150 кг і дівчинку 2,8 кг.  За словами завідувача Жовківського пологового відділення Федора Гринчука, немовлята і їх мама почуваються добре і вже виписані з лікарні.

Про приємні події у Кам’яній Горі, чисельні багатодітні сім’ї ми вже неодноразово розповідали на сторінках нашої газети.  У село працьовитих, дбайливих і добрих людей часто прилітає лелека. Цьогоріч у Кам’яній Горі народилося 16 дітей — вдвічі більше, ніж померло. Поповнення у селі чекають й уже після Різдвяних свят.

Подвійна радість завітала у родину сільського голови Надії Зінчук. Її син із невісткою Іванною  дуже хотіли дівчинки, бо вже мали двох хлопців — 8-річного Владислава і 5-річного Давида. А Бог послав і третього синочка, і донечку одночасно. Тож сім’я відтепер — велика і щаслива. Бабуся Іванни теж мала двійнят, а тепер внучка її наслідувала.

До речі, у Кам’яній Горі двійнята — не дивина. У селі лише шкільного віку є три пари. Може, тут знають якісь секрети? Ствердно можна сказати одне: в такого села є майбутнє і до того ж щасливе!

Уляна Головенько.