Головна Цікаво Стартував щорічний Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра»

Стартував щорічний Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра»

328
0

22 березня стартував щорічний Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра», який проводять у межах басейнової природоохоронної інформаційно-просвітницької кампанії «Збережемо Дністер».

У перше конкурс «Барви Дністра» відбувся 2009 року у м. Одесі. Результати конкурсу були настільки вражаючими, що організатори ухвалили рішення зробити його щорічним та міжнародним. У цьому конкурсі брало участь понад 200 учасників з України, Молдови та Придністров’я. 2013 року учнів Жовківської ЗОШ № 1 нагородили почесними грамотами.

Цьогоріч до участі у конкурсі «Барви Дністра» запрошують учнів, студентів та викладачів загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних та вищих навчальних закладів усіх форм власності, водокористувачів басейну р. Дністра на території Львівської, Тернопільської Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Вінницької, Одеської областей, а також Республіки Молдова і Придністров’я, які, відповідно до напрямку конкурсу, надіслали до конкурсної комісії належно оформлені творчі роботи та матеріали з підсумками своєї діяльності у сфері збереження, оздоровлення та використання водних ресурсів.

Напрями діяльності, що підтримуються конкурсом: інформаційно-просвітницька діяльність серед учнівської молоді щодо охорони, збереження, раціонального використання та поліпшення стану водних ресурсів; підготовка творчих робіт:фотографій, малюнків, віршів,оповідань, науково-популярних статей щодо сприйняття та бачення водних ресурсів очима молоді.

Номінації конкурсу: «Малюнок»; «Фоторобота»; «Відео-фільм, слайд-шоу»; «Захід з оздоровлення водних ресурсів»; «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».

Порядок проведення конкурсу щодо кожної з номінацій визначено окремо.

Із вимогами щодо оформлення матеріалів на конкурс можна ознайомитись на сайті Жовківського управління водного господарства zuvg.ucoz.ua

Ольга БРАНЕЦЬ, провідний інженер-гідротехнік відділу водних ресурсів.