Головна Цікаво Сучасні лакофарбові матеріали – крок уперед в оптимізації робочого процесу

Сучасні лакофарбові матеріали – крок уперед в оптимізації робочого процесу

112
0

Перетворити будь-яку поверхню на чарівний простір, де можна писати фломастерами, крейдами або маркерами легко. Використання спеціальних фарб є чудовим рішенням, яке дозволяє створити безпечне покриття як на стіні, так і на меблях. Завдяки цьому, стіни не вимагають перефарбування після таких мистецтв – досить простий серветки або губки, щоб стерти нотатки або малюнки та замінити їх на нові.

В асортименті компанії SmartSpace представлені такі види товарів:

  • маркерна фарба для меблів та стін наділяє будь-яку поверхню властивостями дошки, на якій можна писати фломастерами;
  • магнітна фарба дозволяє пофарбованій поверхні притягувати будь-які магніти, зберігаючи цю здатність навіть після обклеювання шпалерами;
  • грифельна фарба є покриттям, яке імітує поверхню класичної шкільної дошки в будь-якому приміщенні;
  • проекційна фарба є відмінним способом створення проекційного екрану на будь-якій гладкій та рівній поверхні;
  • маркерна плівка та шпалери – це сучасний матеріал, який можна не лише приклеїти практично до будь-якої поверхні, але й дуже легко відклеїти, при цьому
  • на поверхні стіни або шпалер не залишається слідів.

Представлені фарби легко наносяться і практично не мають запаху. Вони підходять для фарбування поверхонь деревини, штукатурки, цементу, металу, бетону або каменю. Вони дозволяють легко створити практичну та естетичну поверхню для листа фломастерами або маркерами всіх типів. Використання таких матеріалів є відмінним рішенням для ресторанів та кафе, шкіл, дитячих садків та офісів.

Особливості нанесення покриття

Основне – наносити фарби на гладку, рівну і ретельно відполіровану поверхню, оскільки поверхня використовуватиметься як дошка. Важливим моментом є проведення очищення, шліфування та закладання тріщин. Безпосередньо перед фарбуванням необхідно нанести ґрунтовку в кілька шарів для збільшення адгезивних властивостей.

Для нанесення можуть використовуватися малярський валик або пласка кисть. Кордони ділянки, що фарбується, рекомендується обклеїти малярною стрічкою для отримання максимально рівної ділянки, що фарбується. Видаляти його необхідно щонайменше через 1,5 години після закінчення робіт.

Де купити довговічні та якісні матеріали?

Фарби різних типів можна замовити у інтернет-магазині Smartspace. Велика кількість зручних фільтрів та найповніший опис характеристик по кожній товарній позиції максимально спрощує навігацію по сайту та мінімізує час пошуку потрібного товару.

Безперечними перевагами ресурсу є можливість здійснення замовлення в кілька кліків та вибору найбільш зручного розрахунку. Доставка продукції здійснюється у будь-яку точку України.