Головна Цікаво Торгівельна справа одна з найдавніших в історії людства

Торгівельна справа одна з найдавніших в історії людства

347
0

Торгівельна справа вважається однією з найдавніших в історії людства. Колись вона стала сполучною ланкою у взаємодії різних країн і куточків всього світу. Торгівля — одна з рушійних сил,  яка допомагає здійснювати не тільки купівлю-продаж, але, перш за все, є засобом спілкування людей одного з одним.

Споконвіків торгівельна сфера мала величезне значення для економічної сторони кожноїі з держав. Хороші та розвинені торгівельні шляхи залишаються і на сьогодні прагненням абсолютно всіх країн. Проте, варто лише замислитися, який важкий і непередбачуваний важіль цього виду діяльності. Інколи, всього одна помилка може коштувати багаторічній тяжкій праці. У торгівельній сфері важливо все до дрібниць: настрій, товарний вигляд продукту, або ж навіть усмішка продавця. Щоденно десятки мільйонів громадян користуються торгівельними послугами,  якість яких постійно підвищується. Запроваджуються прогресивні технології організації торгівлі, розширюється асортимент, що наближує нашу країну до європейських та міжнародних стандартів.

Пан Василь, у якого за плечима налічується не один десяток років стажу в торгівельній сфері, залюбки поділився з нами секретом довгого та успішного бізнесу. Зізнається, що це одна з небагатьох ланок, де потрібні стальна витримка і безмежне терпіння. Пройшло вже багато років і сьогодні його фірма міцно стоїть на ногах, експортує свої товари і за кордон, проте так було не завжди.

«Торгівельна справа це такий собі графік із постійними спадами та зростаннями. Ті, хто думає, що успішним людям завжди й у всьому щастить, глибоко помиляються. Їхній успіх приходить тому, що вони кожен день і кожну годину змушують себе працювати і досягати результату. Бувають моменти, коли хочеться кинути всі ті розрахунки і замовлення, проте ловиш себе на думці, що від твоєї справи залежить робота й інших підприємств. Тоді ні звідки береться сила і ти продовжуєш йти далі цим терновим шляхом. Повірте, результат того вартує.

Важливим моментом у роботі є спілкування з робочим колективом. Потрібно правильно поєднувати особистість начальства, твердого у своїх рішеннях, та товариша, який вислухає і підтримає у важку хвилину. Керуючи великою організацією, потрібно, щоб кожен працівник відчував себе її частиною і сприймав її успіх, як власний. Пам’ятайте: у кожній організації будь-який керівник час
від часу повинен знімати свій костюм і забрудни тируки.

Так що на сьогодні єдиний реальний спосіб вирватися із кругообігу повсякденного сірого життя— це створення власного бізнесу. При цьому немає різниці, чим ви будете займатися, головне — бажання. Практично будь-який вид бізнесу може приносити дохід.

І найголовніше, не варто боятися щось змінювати, адже, на жаль, без змін ви так і залишитеся в буденній реальності без всякої надії на хоч якесь майбутнє», —розповідає п.Василь.

Як виявляється, бізнес — це не тільки бізнес. Цьому мистецтву потрібно навчатися та всебічно розвиватися:  читати книжки, журнали та інші джерела, що містять ділову інформацію. Навчання у наш час має бути безперервним. Секрет успіху — це постійне удосконалення своїх знань.

Соломія САГАЛА.