Головна Цікаво Учні Добросинської школи побували на екскурсії у м. Львові

Учні Добросинської школи побували на екскурсії у м. Львові

140
0

Цікаві зимові канікули

Канікули! Канікули! Весела це пора. Канікули! Канікули! Радіє дітвора.

Радіє, бо можна відпочити від уроків, цікаво і змістовно провести час. Саме так відпочивали на канікулах наші діти, учні 2-Б класу Добросинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (класний керівник Любов Гаврилівна Кантор та асистент вчителя Віра Василівна Мариняк), побувавши на екскурсії у м. Львові.

Учні та батьки подивились цікаву виставу “Холодне серце”, яку  поставили артисти Одеського театру опери та балету на сцені Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Довідались про історію виникнення найвеличнішої споруди в центрі міста, шедевру архітектурного, танцювального та оперного мистецтва — Львівської опери. Тим школярі збагатили свої знання зі шкільного курсу “Мистецтво” та курсу “Я досліджую світ”.

Ми оглянули визначні місця центру Львова на проспекті Свободи та площі Ринок. Поколядували і зустрілися зі святим Миколаєм біля центральної ялинки міста. Віддали шану нашому генію та кобзарю Тарасу Григоровичу Шевченку. Відвідали Львівську фабрику шоколаду.

Повні захоплюючих вражень та щасливі всі повернулися додому.
За цікаво проведений час щиро вдячні вчителям, батькам учнів, які брали участь в екскурсії та водію шкільного автобуса

Батьківський комітет учнів 2-Б класу Добросинської ЗОШ І-ІІІ ступенів