Головна Освіта Молодь з Жовківщини побувала у Верховній Раді

Молодь з Жовківщини побувала у Верховній Раді

1002
0

Якщо обіцянки народного обранця не є голослівними, то людям не доводиться розчаровуватися у своєму виборі. Ми — про нардепа від нашого округу Павла Бакунця. Аби наблизити молодь до парламентських буднів і показати юним, чим саме займаються на своїх робочих місцях обранці українського електорату, наш земляк зініціював поїздки до столиці школярів з Яворівщини та Жовківщини. Нагадаємо, старшокласники-сусіди у парламенті вже побували.

А з нашого району чотирьом десяткам найактивніших школярів пощастило з такою поїздкою 15 січня. Школярів, що побували у столиці, обирали серед активістів, а також і тих, хто є найбільш зацікавленими в цій сфері діяльності. Крім екскурсії Верховною Радою, старшокласники мали змогу погуляти центром міста та відвідати визначні місця.

У навчальному центрі Верховної Ради, де учням розповіли про процедуру прийняття законів, діти не стримували захоплення. Вони навіть побували на засіданні, побачили, як голосують депутати. Цікаво було й пообідати в їдальні Верховної Ради. Також діти дізналися, що на них вже чекає наступний етап школи «Молодого політика».

Марія Малачівська, помічник Павла Бакунця та одна з організаторів події, каже, що їхня команда отримала понад 50 повідомлень із подяками від батьків та учнів.

«Молодих людей потрібно вчити публічного управління. У них має бути власне бачення ситуацій, стратегії розвитку громад. Тому, щоб зацікавити їх розвиватися у цій сфері, ми організовуємо такі поїздки. У Верховній Раді учні можуть на власні очі побачити законодавчий процес, сповна відчути цю атмосферу. Дуже радий, що для молоді Жовківщини ця поїздка стала справжнім поштовхом для єднання», — каже Павло Бакунець.