Головна Цікаво Послуга з виплати грошової допомоги є однією з найбільш поширених та соціально...

Послуга з виплати грошової допомоги є однією з найбільш поширених та соціально значущих

247
0

Головною її ознакою є висока якість обслуговування, надійність та безпека.

Загалом кожен споживач на власний розсуд може обирати форму обслуговування – у відділенні поштового зв’язку чи вдома, як кому зручніше. Поштарі обов’язково доставляють грошову допомогу додому, незалежно від місця проживання, незважаючи на погодні та інші умови.

Якщо кошти призначені на виплату грошової допомоги, які виплачуються через пошту, мають цільове призначення, то банківські установи використовують їх у своїй господарській діяльності, і підпадають під певні ризики.

Укрпошта здійснює грошові виплати одиноким матерям, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам, допомогу при народженні дитини, допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами та ін.

Зваживши всі “за” та “проти”, одержувачі грошової допомоги вправі самостійно визначитись зі способом одержання допомоги: через пошту чи банківську установу, яка здійснює виплату допомоги, а працівники поштового зв’язку запевняють, що і надалі прикладатимуть якнайбільше зусиль, щоб гарантувати нашим споживачам максимальну зручність у користуванні послугами поштового зв’язку на всій території України.