Головна Цікаво В Дублянській загальноосвітній школі відбулися три благодійні концерти

В Дублянській загальноосвітній школі відбулися три благодійні концерти

153
0

Напередодні дня Св. Миколая, 5 та 7 грудня, в Дублянській ЗОШ відбулися три благодійні концерти. Виручені кошти будуть передані солдатам АТО, що потребують лікування.

Учні та педагоги натхненно готували різноманітні патріотичні номери зі щирим бажанням допомогти тим, хто воює за наш спокій, хто захищає нашу незалежність, хто жертвує собою заради ненькиУкраїни. Діти зворушили всіх присутніх своїм щирим співом, натхненними танцями та віршами, після яких на очах у глядачів бриніли сльози. Концерт відкрили хвилиною мовчання на честь загиблих героїв та гімном Небесної Сотні «Гей, плине кача». Учні, що виступали, стовідсотково передали свої почуття та переживання. Тому концерт був надзвичайно емоційним. Упродовж усіх 3-х концертів зал був заповнений повністю, до цього благодійного дійства долучилося чимало людей.

 Поряд із концертом відбувався ярмарок, на якому була представлена велика кількість дитячих робіт, зроблених ними власноруч. Діти виготовили різноманітні іграшки, мотанки, вироби із дерева та інше. Все це було зроблене з любов’ю та великим старанням. Після його завершення практично усі вироби були розкуплені.

 Загалом на концерті зібрали близько 20 тис. грн. Всі його учасники – діти від 1-го до 11-го класу – створили неймовірну атмосферу, в якій переплелись, водночас, щирий жаль за загиблими героями та нездоланна любов до Батьківщини і почуття гордості за те, що ми — українці. Направду важко було стримувати сльози, навіть, слухаючи веселі пісні.

Наше горе не можна забувати! Ми завжди повинні памятати про тих, хто загинув за нашу свободу і брати приклад із їхнього героїзму. А також підтримувати тих, хто зараз воює за нас на Сході, всіма можливими способами. І плекати нашу націю в дусі щирої любові та відданості рідному народові.

Слава Героям!

Марія КУШНІРучениця 10-А класу.